نقل و انتقال درون استانی - اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان

تعداد افراد روی خط : 12
تعداد تقاضاهای ثبت شده : 2922
 
توجه فرمایید : تمامی عملیات انجام شده در سیستم به صورت اتوماتیک ثبت و بایگانی می گردد.
بخش های سامانه
اطلاعیه ها
 
 
 
 
 
 
در این بخش ، امکان ثبت و ویرایش فرم تقاضا فراهم می باشد . تا زمانی که مهلت زمانی ارسال فرم های تقاضا باقی باشد یا اینکه پرونده شما توسط مسئولین بررسی نگشته باشد ، امکان ورود مجدد و ویرایش اطلاعات موجود است . اما در صورت پایان مهلت زمانی ، این بخش سیستم بسته می گردد و یا در صورت بررسی فرم شما توسط مسئولین ، از ورود شما به بخش ویرایش و تغییر اطلاعات به صورت اتوماتیک جلوگیری به عمل می آید .
 
در این بخش ، امکان نمایش فرم تقاضا و پیگیری روند بررسی پرونده توسط مسئولین فراهم می باشد . همچنین چنانچه مسئولین مناطق و یا اداره کل برای شما پیام یا اطلاعیه ای ارسال کرده باشند ، امکان مشاهده آنها در این بخش می باشد .
 
در این بخش نتیجه درخواست نقل و انتقال شما نمایش داده می شود . در صورتی که نتایج اعلام گردند این بخش از سیستم فعال گشته و شما نتیجه درخواست خود را به صورت یک کارنامه کشوری مشاهده می نمایید .
 
 
متقاضی محترم
باسلام
ضمن تبریک فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان نتایج نقل وانتقالات سال تحصیلی 99-98 آموزش وپرورش استان کرمان در راستای شعار کلیدی مدیر کل محترم آموزش وپرورش استان((تکریم معلم،مدیریت منابع،مدرسه پویا)) وساماندهی نیروی انسانی بهینه اعلام می گردد.
                                            *اطلاعیه خیلی مهم*
    پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص  عدم تمدید مهلت ثبت نام نقل وانتقالات  موکدا به اطلاع می رساند با توجه به اینکه مهلت تعیین شده(98/1/31) به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد،نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایید.
*قابل توجه متقاضیان محترم نقل وانتقالات*
با توجه به تغییر جدول زمان بندی اعلام نتیجه نهایی نقل وانتقالات درون استانی از تیرماه به نیمه دوم اردیبهشت ماه،به اطلاع می رساند امکان تمدید ثبت نام به هیچ وجه وجود ندارد وآخرین فرصت ثبت نام همان تاریخ 98/1/31می باشد
با سلام خدمت فرهنگیان محترم استان کرمان
همکاران متقاضی انتقال می توانند جهت دریافت فایل بخشنامه نقل وانتقالات ،به قسمت اطلاعیه ها پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان( kerman.medu.ir ) مراجعه نمایند.